Podlahy/ dlažby a kúrenie 12V

Podlahy/ dlažby a kúrenie 12V

 V ponuke máme všetky typy podláh a dlažieb.

  Podlahy:

DREVENÉ

Prírodné drevo je najstarší stavebný materiál a pre jeho príjemné a praktické vlastnosti
sa začalo používať aj ako podlaha. Postupne prešli drevené podlahy veľkými zmenami,
či už v povrchovej úprave, a to buď lakovaním, voskovaním alebo olejovaním,
či v spôsobe  pripevňovania o podlahu alebo spôsobmi spájania. Drevo  aj
naďalej  ostáva dôležitým, obnoviteľným a opraviteľným materiálom.

       

 VINYLOVÉ

Je vhodným povrchom pre podlahové kúrenie, je odolná voči vlhkosti a vode, čiže sa môže  umiestniť aj do kúpeľne. Elegantný dizajn je asi najlákavejšou vlastnosťou. Na výber je veľké množstvo dekorov – od imitácie všetkých možných druhov dreva až po imitáciu dlažby či kameňa.

 

 LAMINÁTOVÉ

Laminátové podlahy majú výhodu nielen vo veľkom množstve dizajnov, ale tiež veľkú zaťažiteľnosť, stabilitu, ľahko sa udržiavajú a montujú. Sú citlivé na vlhkosť a tým pádom nie sú vhodné na pre použitie vo vlhkých miestnostiach.

       Dlažby:

 KERAMICKÉ A GRESOVÉ

Veľkou výhodou je mrazuvzdornosť, nízka nasiakavosť, vysoká odolnosť voči oteru, odolnosť voči chemikáliám, či odolnosť voči teplotám. Veľká škála dekorov.

          

 MRAMOROVÉ

Mramor je veľmi praktický na údržbu a vďaka svojej štruktúre si zachováva stále čistý vzhľad. Má dlhú životnosť a zaručuje vlastnú originalitu. Vďaka jeho skvelým izolačným vlastnostiam ho skvele využijete aj v kombinácii s podlahovým kúrením. Na celom svete sa mramorová dlažba považuje za symbol luxusu, každá jedna je výsostným nenapodobiteľným originálom s jedinečnou vlastnou kresbou a farbou.

                              

 KÚRENIE i-eco PODLAHOVÉ A NÁSTENNÉ

Je vhodné pre všetky typy podláh a dlažieb, dokonca aj do exteriéru ( napr. pod umelý trávnik, bazény, štadióny, skleník,…)
Systém kúrenia s výhrevnými pásmi, vyrobenými z AL/PE pásky, šírka 6-25cm, hrúbka 0,25mm, ktoré sa napája na elektrickú energiu od 3-48 V, alebo – 220 V, pokrýva až 80% podlahovej plochy, to znamená maximálne využitie energie.
Pripája sa na alternatívne zdroje energie, akumulátory, alebo obnoviteľné zdroje energie ako je slnko, vietor,…
Veľkou výhodou je úspora tepelnej energie do 40%, každý priestor sa reguluje zvlášť a keďže nie sú potrebné radiátory, kotle, komíny,… tak nám ostáva minimálne o 10% viac priestoru.